شرکت دانش بنیان «کیمیا گران بهزیست» – معرفی شرکت های موفق استان سمنان

شـرکت کیمیاگـران بهـزیست مجموعـه‌ای تولیـدی تحقیقاتی است که از سـال ۱۳۷۲ در ایران فعالیت می نماید. پیش از ایـن در آمریکا کادر فنی این شرکت در سال ۱۹۸۵میلادی برابر با ۱۳۶۴شمسی موفق گردید اولین ضد زنگ مورد استفاده در ماشین های اسپارک سیمی را اختراع نموده و به تولید انبوه برساند. پس از آن همزمان با دوران بازسازی کشور، این شرکت موفق گردید اولین روغن اسپارک را منطبق با استانداردهای بین المللی در ایران تولید نماید که خوشبختانه با استناد به نظرات مصرف کنندگان، این ماده عملکرد بهتری نسبت به محصولات وارداتی را داراست. همچنین شرکت کیمیاگران بهزیست موفق گردید ضد میکروب معروف گروتن با فرمول شیمیایی Hexahydro1,3,5-tris(hydroxyethyl)-s-triazin که سال ها در آمریکا تولید و مصرف می گردید را مشابه سازی نموده و به بازار داخلی معرفی نماید. ضد میکروب نامبرده در موارد مختلف صنعتی از جمله در روغن امولسیون شونده مورد استفاده قرار می گیرد تا از رشد میکروبی جلوگیری نموده و عمر این نوع محصولات را افزایش دهد.

تولید روغن‌های کوئینچ، هونینگ، دنده زنی، عمیق تراشی و مایعات فرزکاری و سخت کاری القایی، انواع محافظ فلز و شوینده های صنعتی با مشخصات فنی فراتر از استانداردهای ASTM از جمله فعالیت های دیگر این شرکت می باشد. سریال اختراعات و ابداعات این مجموعه با تولید روغن حل شونده بیولوژیکی ادامه یافت به نحوی که این مایع بدون نیاز به ضد میکروب قادر است بهترین عملکرد را داشته و دچار فساد و بو گرفتگی نگردد، همچنین کیت میکروبی اختراع شده توسط کادر فنی این شرکت که در آمریکا، اروپا و ایران ثبت اختراع شده است، قادر به تشخیص هم زمان میکروب های هوازی، بی هوازی، قارچ و کپک می باشد.

محصولات بهزیست در اکثر صنایع کشور اعم از خودروسازی، فولاد، نورد و تولید قطعات فلزی مورد استفاده قرار می گیرد و مجموعه های نامداری چون ایران خودرو، سایپا، فولاد مبارکه، آلومینیوم ایران و بسیاری از شرکت های مطرح دیگر در زمره مصرف کنندگان آن هستند.

این شرکت به دلیل دسترسی به دانش فنی روز دنیا امکان ارائه مشاوره فنی در خصوص پروسه‌های ماشین‌کاری، نورد و دیگر پروسه‌های صنعتی مرتبط را داشته و قادر است مواد شیمیایی مورد نیاز  شما را مشابه‌سازی نماید.

محصولات بهزیست پس از مشاوره فنی و ارائه نمونه و خدمات آموزشی و فنی قبل و بعد از فروش، با تضمین کیفیت و ارائه فرم اطلاعات ایمنی-بهداشتی و برگه آنالیز کیفی و با رعایت الگوی زیست محیطی در ظروف نو و پلمپ شده با فرمولاسیون انحصاری و به نام برند بهزیست عرضه می گردد.

خط و مشی شرکت:

شرکت کیمیاگران بهزیست در زمینه ارائه محصولات شوینده و روان کننده های صنعتی فعالیت نموده و در این راستا دیدگاه کلی شرکت، دستیابی به رضایت ذینفعان از طـریق تعیین نیازمندیها ، تلاش در جهت بـرآورده نمـودن ایـن نیاز ها و تعهد به اجرای کلیه قوانین در تمامی حوزه ها ی کیفی می باشد. مدیریت شرکت خود را متعهد می داند در راستای این دیدگاه ، سیستم مدیریت کیفیت ISO ۹۰۰۱:۲۰۰۸  را بعنوان الگوی استاندارد پایه گذاری نموده و بستر مناسبی جهت بهبود مستمر و اثربخشی آن فراهم آورد تا از دستیابی به اهداف ذیل اطمینان حاصل نماید :

  • افزایش سهم بازار قابل کسب با درنظرداشتن نیازمندیهای حال وآینده مشتریان
  • افزایش رضایتمندی مشتریان با تامین هر چه بیشتر خواسته های آنان
  • ارتقاء سطح کیفیت محصولات
  • تلاش در جهت افزایش صلاحیت علمی ، عملی و انگیزه کارکنان
  • افزایش سطح پاسخگویی مناسب در جهت رسیدگی به شکایات مشتریان
  • شناسایی علل ریشه ای شکایات مشتریان با هدف اصلاح ،بهبود و کاهش شکایات آنها

صندوق پژوهش و فناوری استان سمنان در راستای سیاست های کلی خود، از این شرکت نیز در قالب  تسهیلات مالی، جهت توسعه و افزایش ظرفیت تولید محصول دانش بنیان خود اعطا نموده است.

پل های ارتباطی شرکت کیمیاگران بهزیست

دفتر مرکزی: تهران – ۳۵ متری قیطریه – خیابان حکمت (برادران سلیمانی شرقی ) – ساختمان سپید – طبقه پنجم – واحد ۳۱

خط تلفن ویژه: ۷۵۹۹۷-۰۲۱

تلفن : ۴-۲۲۶۹۷۰۸۱-۰۲۱

فکس : ۲۲۲۳۴۱۲۱-۰۲۱

دفتر فروش اصفهان: خیابان باهنر – نبش کوچه گلبرگ (شماره ۲۹) – ساختمان مهتاب – طبقه ۵ – واحد ۵/۱ کد پستی ۸۱۳۸۷۷۳۹۴۱

تلفن : ۳۳۴۵۸۷۶۸ -۰۳۱

فکس : ۳۳۴۶۱۷۶۴ -۰۳۱

دفتر فروش تبریز: خیابان ۲۲ بهمن – نرسیده به میدان قونقا – پاساژ میلاد – قیمت اداری – طبقه ۲ واحد ۲۱۲ کد پستی ۵۱۷۳۶۸۴۴۶۷

تلفن : ۳۵۵۱۹۹۲۵ -۰۴۱

فکس : ۳۵۵۱۹۸۳۶ -۰۴۱

کارخانه: تهران – کیلومتر ۵۵ جاده خاوران – شهرک صنعتی ایوانکی
ایمیل : info@behzeest.com

امیر حسین آشوری:۲۲-۵-۹۹

کیمیا گران بهزیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *